Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Már csak tepsi telefonokat...

Már csak tepsi telefonokat fognak gyártani?

Figyelt kérdés
Ahogy néztem, az új iphone is már 4.7-es, pedig 4.3-mast vártam , nekem jelenleg 4.3-as van de talán ez is egy picit nagy
2014. szept. 12. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor szokj hozzá mert egy ember miatt nem fogják leállítani a jótékony haladást.
2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hááát..... Ja
2014. szept. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reméljük hogy ennek a divathullámnak is vége lesz egyszer.
2014. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen hozzá lehet szokni. Tavaly még 4 colos iPhone 5-öm volt, aztán vettem egy HTC One-t ami 4,7-es és szerintem ez a perfekt méret. meg is veszem az új 4,7-es ájfont
2014. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ügyes vagy.
2014. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akinek van hozzá "hardvere", az meg tudja szokni :D nekem most 4,5"-es telóm van, de sajnos nem kényelmes, nem tudtam teljes mértékben megszokni. de amúgy igen...majd amikor már ott tartunk, hogy a phabletek kinyírják végleg a tableteket, akkor megint behozzák, hogy hmm, most milyen jó lenne, ha megint a kényelmes tárolás, kompaktság lesz előtérbe helyezve.
2014. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is azt mondtam előző telefonomnál, hogy a 3,8" bőven elég. Most 4,5-os van, élményben sokkal jobb, és mit ne mondjak, kicsinylem, pedig ez is nagy. Egy 5.2-5,5"-os telefont elfogadnék, de rohadtul, az lenne nekem az igazán optimális.. :D Következő telefonom tuti valami atomnagy tepsi lesz. :D


De amúgy fognak kis telefonokat is gyártani, az biztos, csak az nem felső, hanem alsó kategóriás lesz :)

2014. szept. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
De csak tudásban. Az iPhone-ok még mindig rosszak és drágák.
2014. szept. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annó egy ország röhögött a "bunkofonos" vállalkozón, most meg már nem gáz, ha beszélgetés közben az arcát eltakarja a telefonja. Változnak a dolgok, nem feltétlenül jó irányba.
2014. szept. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!