Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek hogy tetszik az iPhone...

Nektek hogy tetszik az iPhone 6 illetve az iPhone 6 Plus?

Figyelt kérdés
Itt a dizájnra gondolok hogy mennyire jön be az embereknek, és szerintetek melyik a szebb 4.7"-os vagy az 5.5"-os? Szerintem a 4.7"-os mert már az 5.5"-os tulságosan nagy! Ti melyiket vennétek ha ezek között kellene választani? Várom válaszotokat! :)

#Apple #iPhone #szifon #Handras #iPhone 6 #iPhone Hungary #Magyar iPhone Közösség #iOSBlog
2014. szept. 12. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem (saját vélemény) ugyanolyan szar "menőzésre" való mobil, mint a többi IPhone.
2014. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ugyanolyan, mint az eddigiek. Kivéve, hogy laposabb. Nekem egykutya mind. A 5.5"-on pedig mintha átmentek volna egy nyújtófával. Hiába a nagy hűhó, nekem nem kéne.
2014. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Szerencsére nem csak ezek között lehet választani.


Nekem nem jönnek be ezek a "kutyámmajom" eszközök. Telefonnak nagy, tabletnek meg kicsi, egy iPhone4-et cseréltem 5-re, és már azt is nagynak érzem (nem érem el a kijelző tetejét). Egy telefont egy kézzel kell tudni kezelni, ezt Jobs tudta, és nem gondolom, hogy az ő irányítása alatt ezek a készülékek megvalósulhattak volna, de ezt már ugye nem fogjuk soha megtudni.


A síkból kilógó kamera az borzalmas, de érthető áldozat. Ha már ilyen tepsi, legyen vékony, ez ellensúlyozza némiképp', de amikor a bemutató előtt láttam, azt gondoltam, ilyet biztosan nem adnak ki a kezük közül, tévedtem.


Remélem, mire cserélnem kell (és még mindig elég jó a szoftver és hardver egysége ahhoz, hogy eszembe sem jusson platformot váltani), lecseng ez a "phablet" mánia, és lesz normális méretű, használható készülékük a palettán.

2014. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

a csíkok a hátulján nagyon gagyik

jony ive egy kretén

2014. szept. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha választhatnék, megtartanám az 5s-t, ezt is teszem. :D Szerintem ez a tökéletes telefon, egy kézzel tökéletesen használható, nem érzem úgy, hogy egy tableten telefonálok.



Az új iPhone-okról:


Szerintem az 5.5 teljesen értelmetlen, telefonként használhatatlan. A 4.7-tel talán ki lehet békülni (ki is kell, mert az 5s sem lesz jó örökké, és nem biztos, hogy adnak még ki 4" telefont).


A design furcsa, de az iPhone 4 és 5 is az volt először, szerintem pár hónap múlva mindenki elfogadja. A kijelző széle egyébként szerintem nagyon szépen van megoldva. Hiába mondják, hogy olyan, mint egy Samsung, örülnének ők, ha valaha is kiadnának egy ennyire szép telefont.


A kiálló kamera engem nem igazán érdekel, többnyire tokkal használom a telefonjaimat, túl lehet lépni rajta.


A fehér csíkok szerintem sem szépek, de úgyis asztroszürkét vennék, annál meg alig látszik.


Nem örülök, hogy nem adtak ki normális méretű telefont, de ez van, marad az 5s, majd később esetleg egy 4.7-es iPhone (6S?).

2014. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Tetszik

- a széle gyönyörű

- a hátlapja ( csíkok nélkül ) engem a 2G re emlékeztet, az első iPhone-omra, ami örök szerelem marad.

- az oldalsó gombok

- az asztroszürke szín telitalálat.


Nem tetszik:


- a Plus mérete. Péklapát :(

- maga a Plus név. Fantáziátlan, Jobs nem adott volna ki ilyen névvel telefont.

- lekerekített sarkok.

- a kiálló kamera, és a csíkok leírhatatlanul gagyik, kétpálcás jelleget adnak. De az is igaz, hogy úgyis tokban tartanám, úgyhogy ennek nincs jelentősége.


Így hirtelen ennyi, de még nem volt a kezemben. Elképzelhető, hogy egy "személyes találkozó" után változna a vélemenyem.

2014. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
82%

Szerintem nagyon szép, és azért amit tud az se semmi. Viszont szerintem túl nagy. Főleg a Plus, zsebre se tudod rakni. Tényleg, ahogy az előzőek írták, nem volt jó választás ez a nagy méret.

Nekem jobban tetszenek az előzőek, 5-ösöm van és teljesen meg vagyok vele elégedve, nem túl nagy, zsebre lehet rakni.

Viszont biztos, hogy nem váltanék át 6-ra, inkább 5s-re.

Nekem amúgy sem tetszenek az ilyen nagyon vékony és hatalmas telefonok.

Szóval én úgy gondolom, hogy nagyon szép és jó lett, de az 5,5 már túl sok.

2014. szept. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Bukás szaga van a dolognak.
2014. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
igen, bukás szaga van, főleg hogy többet adtak el belőle előrendelésben, mint eddig bármelyik iphone-ból (illetve bármelyik mobiltelefonból) és az első hétvége számai is durvák lesznek mivel az egész világon sorbanállnak érte
2014. szept. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

#9. +1


Szeretnék én ekkorát bukni. :D 4 millió előrendelés egy nap alatt... lehet rá bármit mondani, egy biztos: jelenleg nem tudnak olyan sebességgel gyártani, hogy ne legyen készlethiány. Persze, van aki szerint jó telefon, van aki szerint nem éri meg, de egy biztos: bukásnak nem nevezhető.

2014. szept. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!