Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont ajánlanát...

Milyen mobiltelefont ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

Olyan telefont keresek, ami nem profi, de még is amivel szép képeket tudok csinálni, valamint szeretném, hogy gyors is legyen. Általános dolgokra használnám, telefonálás, fotózás, internet, 1-2 alkalmazás. Most Samsung galaxy ace 2-esem van és megőrülök tőle, hogy mindig befagy. Kb. 40-50 ezer forint amit maximum rászánnék. (Nem tudom, hogy ez elég,kevés, vagy sok).

Köszönöm a segítséget!:)

20/L



2014. szept. 13. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami Nokia jo valasztas lenne szamodra, de ajanlani nem tudok, mert nem igazan ismerem oket. Android fronton viszont ebben a kategoriaban az egyik leggyorsabb telo a Moto G. Kamera tekintetben pedig fenykepezogep.
2014. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy Galaxy K Zoom egy százassal drágábban. :D De 50ért van LG Optimus F6 és Huawei Ascend G6 is
2014. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. szept. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyanokat küldtetek, aminek 5 mp-s a kamerája. A mostanié is olyan és nagyon szar...:D
2014. szept. 14. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A megapixel csak a képméretet jelenti. A minőséget nem!
2014. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!