Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem 24 havi részletre egy...

Vettem 24 havi részletre egy Iphone-t,4 hónapja fizetem,2 év a hűség az előfizura, a teló összegét ha bemegyek kifizethetem egyben, hogy maga az előfizu maradjon csak?

Figyelt kérdés
Tehát a teló részlet megszűnjön havonta, csak az előfizetési díj maradjon.

2014. szept. 14. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez telefontársaságtól meg a szerződésben leírtaktól függ, de ritkán van erre lehetőség. Viszont a szerződésben le van írva, legalábbis benne kellene hogy legyen.

A hűségidőt mindenképp fel tudod mondani, csak így legtöbb esetben a többszörösét kell fizetned annak, amennyibe valójában került a készülék. Nekem pl. 180 ezret kellett fizetnem egy 70 ezer forintos telóért a T-mobilnál.

2014. szept. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van is rá lehetőség (nem valószínű), sokkal többe fog kerülni, mintha havonta fizetnél a 2 év hűségidő végéig.
2014. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:

De az elfietésre viszont fizethetsz be előleget, amit a későbbi számláidból vonnak majd le, tehát azt meg tudod csinálni, hogy:


P.: Előfizetés havonta: 5.000

Telefon törlesztő: 3.000


Befizetsz mondjuk 50.000 előleget

A telefon törlesztőjéből ezt NEM vonják, viszont a havidíjból igen

Teát, modjuk csinálsz egy 6.000-res számlát (havidíj+beszélgetés, stb)

Így kijönne egy 9.000-res csekk (telefonszámla+örlesztés)

De mivel van ent 50.000 ft-od, így a 6.000-res számlát levonják, kijön egy 3.000-res csekk (törlesztőrészket) és marad bent 44.000 ft eőleged

Ez így megy egész addig amíg az előleg nullára nem ér

Vodánál legalábbis lehet ilyet

2014. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kifizetheted. Akár átutalással is. A számlák eleve külön vannak, az iphone és a telefonszámlád. Megnézed a legutóbbi számlát és annak a közleményével átutalod a teljes fennmaradó összeget. Utána már csak a telefonszámlád fog jönni. Én is fizettem már nagyobb előleget, mint amit eleve kértek. Így hamarabb ki tudtam fizetni a telefont.
2014. szept. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!