Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei ascend g6 vagy Samsung...

Huawei ascend g6 vagy Samsung galaxy s3? Esetleg ebben az árkategóriában milyen telefont érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Fontos lenne az egyszerű, gyors kezelhetőség,akadozásmentes internetezés.Azt sem bánnám ha jó minőségű képeket készítene.

2014. szept. 15. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább a Huawei.

Hasonló képességű hardver, csak a Huawei frisseb telefon és nincs túlárazva mint a Samu-tejfelesdoboz.

2014. szept. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekunk van s3 es jo
2014. szept. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Neuhauser László ***** válasza:
100%

Nekem külsőre a G6 jobban tetszik, ilyenem van amúgy :)

Szerintem egész jó képeket csinál, egy 10" - os tableten vissza nézve még (nekem) szépek a fotók, az előlapi 5Mpx-es kamera is viszonylag jól teljesít

1 giga RAM-ja van, amiből miután saját dolgaim, appok, stb rajta vannak, így van átlagban kb 300-400 MB szabad RAM

Az, hogy 4Gs nem érdekel, nekem bőven elég a HSPA+

Az alap böngésző nálam viszonylag jól teljesít

a WiFit elég jól érzékeli, akadás nem volt nálam, a térereje is jó, mármint a mobilhálózaté

Hátlapon 8 Mpx fotó és 1080p FullHD videó

Előlapon 5 Mpx fotó és 720p videót tud rögzíteni

Jó a fogása, szép, elegáns, haverom megfogalmazása szerint "üzletemberes" darab :)

Android 4.3 EmUI 2.0 Lite

Elég jól pörög a rendszer, nagyon ritka a pillanatnyi akadás, fagyni nálam még nem fagyott (1 hónapja van meg)

Az Emotion UI - t előző Huawei - emnél (y300) szokni kellett, de most már ez lett a kedvenc felületem (kár, hogy a tabomra nem bírtam feltenni)

De ha nem tetszik, akkor is le lehet cserélni, Play - en van ezernyi indítófelület

További kérdésekért a G6-tal kapcsolatban keress privátban

2014. szept. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2014. szept. 16. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!