Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A titkosítás sikertelen? SOS!

A titkosítás sikertelen? SOS!

Figyelt kérdés
Ma észrevettem hogy a telefonom (Alcatel One Touch Idol) magától kikapcsolódott,előtte használva volt.Mikor bekapcsoltam ez az üzenet fogadott: A titkosítás sikertelen. Azt írja vissza kell állítani a gyári beállításokat, egy lehetőség van,egy gomb "Telefon visszaállítás" felirattal,mikor erre rámegyek újraindul és egy második képernyő jön be 'Android system recovery' címmel. Egy hozzáértő kérem segítsen,én egyáltalán nem értek hozzá és már kezdek agyvérzést kapni...Előre is köszönöm

2014. szept. 16. 16:43
 1/7 anonim válasza:
39%
telepítsd újra az androidot
2014. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia.

sikerült? mit csináltál a telóval?

ugyan ez a problémám, szóról szóra.

2014. okt. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyébként köszi a választ! -,-
2014. nov. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is dettó ugyan ez a bajom.

Mit tudunk/tudtok tenni?

2014. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4. : én beadtam tegnap t-mobile-nak, azt mondták ( meg a papíron az van) 20.-a a kiadási határidő, ami lehet több mert a gyártói szervízbe küldik. nagyon kíváncsi leszek mi a gond, egyáltalán javítják-e.
2014. nov. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, bocsi hogy csak most tudok írni, de a szervizbe se tudtak mit kezdeni vele csere lett. Ha másnak is ugyan ez a probléma, adja be nyugodtan, kap másikat két hét elteltével.
2014. dec. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 MolnárLevente válasza:
Ugyan ez a Problémám valakinek sikerült megoldani ?
2016. nov. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!