Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia SP telefonomra egy...

Xperia SP telefonomra egy ideje nem tudok letölteni semmilyen alkalmazást, mert elvileg kevés a tárhely rajta. A szabad tárhely 500Mb és töröltem is róla, újraindítottam, de semmi változás. Szerintetek mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 16. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
próbáld rootolni és "gl to sd" alkalmazással átrakni sd kártyára a nagyobb appokat, pld ha van sygic-ed azt nyugodtan átmásolhatod sd-re működnie kell. fényképek videók sd-re. Elis athatod a mobilt végülis a sony zsakutcaja az, egy évig birtam idegekkel SP -vel amikor megláttam a Z1 et gondolkodás nélkül váltottam.
2014. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!