Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Huawei Ascend P7-ről? Javítva lett esetleg az állítólagos akadás a menüben és egyéb használat közben?

Figyelt kérdés
igazából ezt olvastam kb egyetlen hátrányának. nem kell hogy bikaerős legyen, nem játszani akarok rajta, de ne akadjon a mindennapi használat során. köszi

2014. szept. 17. 13:44
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:

Nekem G6 - om van, igaz nem ugyanaz, de elvileg gyengébb a P7-nél, iszonyú akadást nem észlelek, ritkán megáll egy-egy pillanatra gondolkodni, de mondj olyan androidos telót amelyik nem


Szóval szerintem a P7 sem akad, de nézd meg a MOBILARENA tesztet YouTube - on

2014. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En Windows Phonet ajanlok , de a P7 is jo telefon.
2014. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! sok tesztet olvastam P7rol, igazabol mindenhol ugyanaz a hiba jon elo, hogy bongeszonel is akar a menuben is neha meg-megakad. bar ezek a tesztek mind majusi-juniusiak voltak, es igazabol a hibaforrasnak fokent a UI-t hoztak ki, bizom benne hogy mondjuk osszel jon ra frissites es akkor megoldodik a problema.. :)
2014. szept. 17. 17:09
 4/5 Neuhauser László ***** válasza:
Böngésző ha akad, akor meg teszel fel egy másikat :)
2014. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen :) koszi!
2014. szept. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!