Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5S klón telefonon ha...

IPhone 5S klón telefonon ha Android 4.2OS o. p-van én ugyan úgy minden IOS-os funkciót tudok használni? Vagy azon play áruház van? Illetve hol tudok 30ezer körkényékén ilyen telót rendelni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:

androidon (mindegy mire hasonlít) play van

és semmilyen integrált funkció nem fog működni (imessage, icloud, stb.)


az android betegségei is bennemaradtak


rendelni aliexpressről tudsz 150-250 dollár körül

2014. szept. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értem, köszi!


Esetleg samsung galaxy S4-S5 jobb választás klón telefonba?

2014. szept. 18. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Semmilyen klón sem éri meg.

Jiayu G2F-et vegyél, az megéri az árát:

[link]

2014. szept. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%

az aztán megéri... jól csengő név

lol

2014. szept. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látom értesz a kínai mobilokhoz :))

Akkor te mit javasolsz ennyi pánzért, ami jobban megéri?

2014. szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyél klónt.Csak szívnál vele.Mindenképp eredeti telót vegyél.Nézz szét ebben az árkategóriában melyik gyártó mit ajánl.(de az androidot lehetőleg kerüld mert 30ezerért csak sz. rt kapsz)
2014. szept. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ennyi pénzért egy noki lumi 520 esetleg 530 lenne a jó válesztás, én egyébként sem vennék androidot de ebben az árkategóriában egáltalán nem érdemes mert nem igazán kapsz hazsnálható androidos telót.
2014. szept. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor max 40 ért tudtok írni vlami jó telefont? használtan is jó ennyiért... nem játékra kell, de a böngésző, messenger, viber, line egyszerre fusson gyorsan rajta..
2014. szept. 19. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!