Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Láttam az Apple oldalán hogy...

Láttam az Apple oldalán hogy náluk sokkal olcsóbbak a készülékek mint Magyarországon. Többi lent?

Figyelt kérdés
De megrendelni csak egy külföldi szolgáltatónál kötött előfizetéssel tudom. Hogyan működik ez? Kell annak a szolgáltatónak fizetnem valamit a telefon árán kívül ha nem beszélek csak megvan a kártya? Úgy értem ha mondjuk megrendelem egy előfizetéssel, megérkezik és én belerakom a t-mobileos kártyám itthon. a másik pedig csak úgy kényszerből megvan
2014. szept. 19. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Felejcsed el akadémikus barátom. Ha víritani akarsz: tejelni fogsz. Ez is az életérzés része, nem igaz?
2014. szept. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Hiaba rendelsz kulfoldrol kartyafuggo iphonet, nem fog menni

Amugy azert dragabb mert az amcsiknal a valodi erteken aruljak a telefont, itt rajon a vam, meg par ado es a sznob-ado, mert a forgalmazo tudja hogy sokan az almas logoert kepesek melyen zsebbe nyulni.

2014. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hihetetlen mekkora szánalmas emberek vannak.

Kérdező!

Van almás levonóm, elküldöm szívesen és akkor verheted mások előtt a nyálad, h neked Iphone telefonod van:D

2014. szept. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%

igen tényleg sok szánalmas van itt

az első 3 pl. az az

2014. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zakathol ***** válasza:
Eleve nem tudsz magyar állampolgárként amerikai szolgáltatótól előfizetéses telefont rendelni. Ha tudnál, akkor is minden hónapban kapnád az 50+ dolláros csekket.
2014. szept. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!