Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact?

Sony Xperia Z1 Compact?

Figyelt kérdés

Telefon vásárlás előtt állok, de nemtudom milyet vegyek.

Gondoltam iPhone 5s meg a Z1C.

Szerintetek melyik a jobb?

iPhone:160.000

Z1C:100.000

Irjanak már olyanok is akiknek van tapasztalatuk.

Mást ne irjatok, főleg ne tepsifonokat,mivel ez a méret a megfelelő.



2014. szept. 19. 13:55
 1/8 anonim válasza:
A Z1 compactról én is kíváncsi lennék a véleményekre,mert én is azt szeretnék,eddig jókat hallottam róla.
2014. szept. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

olvastam olyat is hogy szar a hangzása, meg hogy karcolódik a hátulja.

Márpedig a hangzás nekem lényeges mert sokat hallgatok fülessel zenét.

2014. szept. 19. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A Z1C jobban megéri
2014. szept. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A Z1C rohadt jó telefon!

De az OS-ről kell döntened mielőtt megérkeznek az elfogult trollok. Android vagy iOS? iOS vagy Android?

Mindkettő nagyon jó, én mindkettőt használom.

2014. szept. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja, egyiknek sem pocsék a hangzása, sőt állítólag a Compact hangkeverése még egy kicsit jobb is, bár a az iPhone-é sem utolsó!
2014. szept. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok.Én is olvastam valami olyasmit hogy halkan szól,és én is sokat hallgatok zenét hangosan szóval ha tényleg így van akkor ez hátránya mondjuk.
2014. szept. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Összefoglalva: az iPhone hangosabb, de a Z1 Compacton jobban kijönnek a hangok, nagyobb sávtartományon szólaltatja meg azt a fülest :D (Ez tanúsítani tudom Z2 vs iPhone 5S párharcot vívtunk a haverommal)
2014. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem iPhone mert arra minden alkalmazást optimalizálnak ezért semmi sem fog rajta beaakadni vagy lefagyni ami sajnos androidnál előfordulhat, ha sokáig szeretnéd használni(évekig) akkor szerintem érdemes áldozni az iPhonera, gyors megbízható telefon csak ajánlani tudom.
2014. szept. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!