Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5S kikódolása mennyibe...

Iphone 5S kikódolása mennyibe kerülhet kb?

Figyelt kérdés
??
2014. szept. 19. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szóval loptál egyet, de le kéne róla szedni a jelkódot?


Telepítsd újra!

2014. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem loptam,nem vagyok tolvaj! ;)

Szeretném használni németországban,és magyarországon is egyaránt! :)

2014. szept. 19. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

én megcsinálom neked 120ezerért :D


komolyra fordítva a szót, add vissza a tulajdonosnak, mert NEM LEHET KIKÓDOLNI...ha csinálsz egy restore-t, akkor sem tudsz az aktivációs záron túljutni, úgyhogy semmit nem kezdessz vele...

2014. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De nem a kódot kell megfejteni,hanem függetleníteni.........
2014. szept. 19. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
jah, hogy függetleníteni...hát ezt a szolgáltatód tudja megmondani. ha nincs már rajta hűség, akkor tudják megcsinálni. telekom ~15-20ezer Ft-ért csinálja meg azt hiszem.
2014. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen... Németben bele akarom rakni a vodafoneos kártyám,itthon pedig tovább használni a t-mobile ost!!!
2014. szept. 19. 15:30
 7/8 A kérdező kommentje:
van rajta hűség mert múlthéten vettem! :D
2014. szept. 19. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

akkor sajnos hivatalosan nem lehet. a félhivatalossal is asszem az a baj, hogy magyar szolgáltatósakat nem lehet.

annyit tudsz tenni, hogy veszel ilyen függetlenítő simkártyát, mint r-sim és társai, ezek is kb 10-15ezerbe kerülnek, viszont szoftverfüggőek, ha frissítetted iOS 8-ra, valószínű nem is találsz, de ha arra is készítenek r-sim-et, akkor nem frissítheted többé a telót, mert a friss szoftverrel már nem 100%, hogy működni fog, és akkor megint vehetsz egy frissebb r-sim-et ugyanannyiért.

2014. szept. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!