Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Antutu-n és imei cím keresésen...

Antutu-n és imei cím keresésen kívűl, mivel lehet még leellenőrizni, hogy eredeti e a készülék?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 23:53
 1/8 b95 ***** válasza:
ez a kettő szerintem elég.
2014. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Vettem ujgsm.hu -n egy xperia z2-t. Vásárlás előtt kérdeztem is, hogy eredeti, klón, vagy használt telefonokat árulnak e. Ők visszairtak, hogy 0 perces használt telefon és nem klón. Telefonomra 2 év garanciát kaptam. Mikor megjott teljesen új állapotban kaptam, még dokkolót is kaptam hozzá, igaz meg egy ratyi nem "agybadugos" fülhallgatót, de ez mindegy. Na szóval megneztem imei keresőn, hogy mit hoz ki, beirtam imei számot és egy Motorola-t hozott ki. Ismerősöm mondta, hogy sony-nál ez előfordul, mondta nézzem meg antutun ott min 30ezer pontnak kell lennie. Megneztem 41ezer pontos lett. Ismerősöm mondta akkor ez eredeti. Szerintetek?

Ui.: néztem, a zajszuros fülhallgatós módot, videó alapján de ami a videosnak ott van az nekem nincs. Azaz a zajszuros mód. Ezért kérdem, hogy eltekintve erről eredeti lehet vagy klón? Válaszokat előre is köszönöm.

2014. szept. 20. 12:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem létezik IMEI kereső.
2014. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
imei.info
2014. szept. 20. 14:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad megosztani az IMEI számot senkivel.
2014. szept. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na akkor most térjünk vissza a kérdésemre.
2014. szept. 20. 18:26
 7/8 b95 ***** válasza:

Igen, az IMEI keresők nem 100%-osak.


Azt viszont meg tudod tenni, hogy megnézed az AnTuTu-ban a device infónál hogy megegyeznek-e az adatok a Z2-ével.

2014. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem megegyeznek. RAM-nál írja hogy 2770 MB, de gondolom mindegyiknél ezt írja. Mármint sosem kerek 3 vagy 2 vagy 1 GB-ot ír.

CPU: Quad-Core ARMv7 Processor (VFPv4,NEON) <--- antutu ezt írja, máshol meg (2.30GHz Qualcomm Snapdragon 801)


Kijelző:

Renderer: Adreno 330

Vender: Qualcomm

GPU version: OpenGL ES 3.0


Szerintem minden okésnak tűnik.

2014. szept. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!