Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy mini telefonomnál...

Galaxy mini telefonomnál régen első bekapcsoláskor volt egy menü, ahol választani kellett Vodafone és Vitamax opciók közül. Ez mire jó és fontos a megfelelőre állítani?

Figyelt kérdés

Feltöltőkártyás vagyok már sok éve, de már rég nem tudom hogy milyen csomagom van és a neten sem vagyok regisztrálva.

A teló újraindításánál is (amikor minden törlődik), elő jön ez a menü. Sima vodafonra állítottam. Elő lehet ezt a menüt másképp is hozni?

Ha lesz időm úgyis be kell majd mennem a vodához, mert sem a pin és puk kódok, sem a regisztrációhoz szükséges kód sincs már meg.

Lenne még egy olyan gondom, hogy a Headset hangerejét, csak hívás közben tudom állítani, mert ekkor ugrik fel az a menü. Ezt másképp is elő lehet hozni?


2014. szept. 20. 10:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Leblokkolt a mobilom, nem fogadta el a saját PIN kódját és nem volt meg a PUK sem. Kivették, van a SIM kártya hátán egy szám, ezt egyeztették a saját adataikkal a gépben. És máris beírhattam egy új PIN kódot. Vagyis ami regisztrálva van, az kikódolható, de ha nem?
2014. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!