Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s3 telefonommal...

Samsung galaxy s3 telefonommal nem lehet telefonalni, mert nincs rajta térerő. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem erzekelni a tererot, igy nem tudok hivni,es engem se ernek el... ma egesz napi progalbatasbol egyszer tudtam hivast fogadni,aztan azota se.T-mobile-os vagyok , tegnaptol van nalam a telefon cseretelefonkent,amig a sajatom szervizben van, hasznaltan vettuk megbizhato embertol, tegnap meg mukodott. Szerintetek mit csinaljak? Lehet hogy csak beallitasi problema? Amugy minden nas tokeletesen mukodik rajta,de ez azert eleg nagy problema. A simkartyat mar kivettem-betettem, ujrainditottam parszor,stb.

Elore is koszonom a valaszokat, remelem valakinek van ötlete,hogy mi lehet ez...



2014. szept. 21. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg egy Galaxy S3 hard resetet


[link]

2014. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem Samsung Galaxy S3 Neo-m van 1hónapos és ha belépek egy épületbe nincsen internetem és a jelem is elég gyenge......Telenoros vagyok.Ha valaki tud erre valamit megköszönném:)
2014. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!