Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hasznal valaki Windows Phone...

Hasznal valaki Windows Phone os okostelefont?

Figyelt kérdés

Nokia Lumia ra gondoltam pontosabban

Windows Phone 8 , 8.1 es operacios rendszerrel.

Szeretnek vasarolni enis ilyent csak nemtudom hogy jok e vagy nem .

Erdekelne hogy gyors e , hasznos, konyu hasznalni , a store bol lehet letolteni sok aplikaciot.

es ilyent szeretnek vasarolni.

[link]


2014. szept. 22. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én és a családom használ bár senki sem 925-öt, meg vagyunk velük elégedve, nagyon jó telefonok.

Nagyon gyors, meg kell szokni a használatát mert nem olyan mint a droid, de egy nap után bele jön az ember, és utána már érzésből kezeli.

Annyi alkalmazást töltesz le az áruházból amennyit akarsz, meg amennyi ráfér a telefonodra, de csak az áruházból tölthetsz le tehát nincs torrent meg egyéb móka

2014. szept. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Androidról váltottam Windows Phone-ra. Nem bántam meg, nagyon stabil és gyors oprendszer. Alapból telepítve van számos alkalmazás, de az Áruházból is sok alkalmazást le lehet tölteni. Persze töredéke annak, mint amennyi Android-ra van, de kinek kell egy huszonkettedik pukizós alkalmazás?! Szóval kevesebb alkalmazás, de jóval kisebb a hulladék aránya is. Használni nagyon egyszerű, mindenki szidja a csempés felületet, pedig pont annyira testre szabható, mint az Android. Én szeretem.
2014. szept. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon is megéri!
2014. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Abolszút megéri, a 925 egy nagyon jó kis készülék (másfél éve szinte csúcs volt, és most is megállja a helyét, csak most jóval olcsóbb).
2014. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"gyors e , hasznos, konyu hasznalni"

Ha fel akarsz valakit hívni, akkor lesz csak igazán hasznos :))

2014. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Androidhoz képest érezhetően gyorsabb. iOShez képest nem fogsz nagy különbséget látni sebességben. De volt már, aki a 930ra azt mondta Apple fan létére, hogy még gyorsabb, mint az iPhone:) Minden esetre semmiképp se mondható lassúnak a rendszer, és teljesen stabil, mint egy iOS. Szerintem semmi ilyet nem nehéz használni. Legalábbis én mindent megszokok pár nap alatt:) Persze van aki nehezebben szokja meg a dolgokat:) A Windows Store teljesen jó. Az alkalmazások többsége, ami kellhet az embernek megtalálható. Szóval szerintem teljesen jó rendszer. A 7es WP-t sokan nem szerették, de ehhez képest a WP8 tök más, a WP8.1 meg még kicsit jobb:) De már szinte mindegyik WP8as telefon frissíthető 8.1-re.
2014. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!