Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S4-et 4.4.2...

Samsung galaxy S4-et 4.4.2 androiddal miért nem érzékeli USBvel a laptopom?

Figyelt kérdés
Samsung galaxy S4 telefonom van és egyik napról a másikra egyszercsak nem érzékelte az USB csatlakozást. Fel se ajánl semmilyen opciót. Saját USB kábellel és másikkal is több laptopon is kipróbáltam (Win 7,8), Kies illesztőprogrammal és anélkül is. Semelyikre semmi reakció. Mit tudnék tenni?

2014. szept. 22. 20:50
 1/4 anonim válasza:

szia. nekem is s4-em van,és most is onnan írok neked.

a telefonod ha csatlakoztatod elvileg kijön egy kis ablak. és arra kell rákattintani,hogy Médiaeszköz csatlakoztatása. aztán kész. illetve elvileg:) vagy a beállításoknál keress rá. ha nem tudod hol,írj!:)

2014. szept. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos nekem nem ugrik fel semmilyen ablak... a beállításokkal sem sikerült előrébb jutnom. :/
2014. szept. 30. 21:18
 3/4 sithlord73 válasza:
Nekem is ugyanez a problemam ,ha neked sikerult kozben valami legyszives ird meg .Elore is koszi
2014. okt. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem azóta sem változott a helyzet, a boltban azt javasolták állítsam vissza a gyári beállításokat és telepítgessem vissza egyenként az alkalmazásokat, mert lehet hogy azok közül okozz valamelyik... nem vált be.
2015. márc. 31. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!