Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetett volna komolyabb baj?

Lehetett volna komolyabb baj?

Figyelt kérdés

Az egyik nap az iskolában, az egyik szünet elején üzenetet kaptam Snapchaten a Samsung Galaxy Mini Pocket Neo mobilomra. Meg akartam nézni, de ekkor hirtelen lefagyott minden. Várakoztam, majd a szünet vége felé (8 perc múlva) újra megnéztem, de még mindig ilyen kékesfekete volt a kijelző. Ezek után próbáltam a középső gombot megnyomni, majd a kikapcsológombot, de semelyikre sem reagált... Végül ki kellett venni az akkumulátort, de EKKOR MÁR JÓ MELEG VOLT A KÉSZÜLÉK!!!


Arra lennék ergo kíváncsi, hogy ha nem vettem volna ki a zsebemből a hevülő, lefagyott állapotú készüléket, abból akár robbanás, valamint tűz keletkezett volna-e? Vagy legvégső esetben kikapcsolt volna magától is?


Hozzáteszem, a mobilom lassan egy éves, alapvető funkciói jól működnek, bár úgy gondolom, hogy 18-20 ezer forintos ára miatt kevés alkalmazással kompatibilis. Nincsen a RAM-ja általában megterhelve, hiszen napjában négyszer-ötször ürítem azt. A biztonság kedvéért viszont naponta, kétnaponta újraindítom, ugyanis már négy-öt alkalommal cserbenhagyott az alábbi módon: kaptam hívást, de nekem még ki sem jelezte, nem volt elérhető mások számára, pedig bekapcsolva volt, SIM zárolása fel volt oldva, térerővel sem volt probléma, mégis a hívok utólagos értesítései alapján tudtam meg, hogy hívtak engem! Másik (kisebb jelentőségű) probléma, hogy néha belassul, néha szupergyors, amúgy napi szinten 2,5-4 órát használom (70-90% a Youtube-on kedvenc kínai és vietnami számaimmal ^^)!!!


Na, a lényegre visszatérve: komolyabb bajnak lehettem volna részese?



2014. szept. 22. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
jo patricia
2014. dec. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ponton kiégett volna, és utána elkezdett volna lehülni magától.
2014. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!