Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van most a Lumia 930-nál...

Igor Igorovics kérdése:

Van most a Lumia 930-nál komolyabb hardveres képességű telefon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán kik a főbb versenytársak a csúcskategóriában?
2014. szept. 22. 22:05
 1/6 b95 ***** válasza:
69%

Az LG G3 pl. erősebb.


De igazából jelenleg a Lumia 930 teljesítménye is több, mint elegendő.

2014. szept. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Van. De én speciel nem értem minek ilyen erős vas windowsnak.
2014. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 b95 ***** válasza:

9mm:


Nem a Windowsnak kell bivaly hardver, (mint ahogy az Androidnak sem) hanem a játékoknak kell! :D

2014. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazából bonyolultabb ez ettől, tudom. :)


Processzorban, ramban jobb az LG, de az android jobban is eszi a vasat, mint a wp. Kamerában viszont jobb a Lumia. Lg-nek jobb a kijelzője, tovább bírja elvileg az akksija. Gondolom azért nem csinál senki egy olyan modellt, ami mindenben ver mindenkit, mert eladhatatlan drága lenne. Ha meg olcsóbban adja, akkor töri az árréseket a piacon.

2014. szept. 22. 22:14
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Játéknak minek amikor minden wpés azt írja minden elmegy a negyed ilyen erősön is...
2014. szept. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b95 ***** válasza:

attól még x mennyiségű textúra, 3d modell, stb. az annyi, amennyi. :D

Most egy 512*512-es textúra ugyanannyi WP-n, mint Androidon - nagyon leegyszerűsítve a dolgot.

E tekintetben kb. akkor a különbség az Android és a WP között, mint mondjuk a PS3 és az Xbox 360 között.


Az már egy más kérdés, hogy ugyanahoz a rendszersebességhez kevesebb hardver is elég WP-n, de a különbség az eltérő multitaskingban keresendő inkább...

2014. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!