Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz Google Nexus 6 (2015)?

Lesz Google Nexus 6 (2015)?

Figyelt kérdés

Szerintetek lesz Nexus 6? Mit gondoltok, ki fogja gyartani?

Olvastam olyat, hogy vege a Nexus sorozatnak, olvastam olyat hogy folytatodik, csak az LG helyett a Motorola gyartja. Akkor most mi igaz?

Nexus 5rol velemenyek, vagy inkabb LG G2?

Megeri venni, vagy majd inkabb Nexus 6-ot ha lesz?

Koszonok elore is mindent...



2014. szept. 23. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Lesz.

HTC

2014. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Mindenképpen lesz referenciatermék, majdnem biztosan még a Nexus flotta tagja. Viszont a nexus 6 elnevezést én nem tartom valószínűnek, hiszen az 5 5"os, a 7 7"os a 10 10". Talán nexus 5 2014 (még idén jön)
2014. szept. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

most jön majd ki a nexus 9 a htc-től

a napokban

2014. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Már lebukott a készülék, a Motorola fogja gyártani, és a never nexus x lesz. A HTC tabletet fogja legyártani.
2014. szept. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A telefon a nexus 6 lesz ami más néven motorola shamu hamarosan kijön, szerintem még ebben az évben
2014. szept. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!