Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kinek van Iphone 4s telefonja?...

Kinek van Iphone 4s telefonja? Megbízható? Jó telefon? Mennyire jó az elsőkamerája, hány megapixeles?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 23:21
 1/4 anonim válasza:
87%
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, évek után is olyan gyors mint amikor vettem:-) a kamerája az új telefonokhoz képest nem túl jó, azt hiszem a hátsó 8mp, de nem vagyok benne biztos, de ezt bárhol meg tudod nézni:-) de én nagyon szeretem, nem bántam meg, hogy ezt választottam.
2014. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
nagyon jó, megbízható, nemtom hány megpixeles, leszarom konkrétan, jó képeket csinál, akkor kit érdekel hogy hány megapixel, gyere már le a specifikációkról, az iphone jól csinálja amit kell neki, ennyi, ne a számokat nézegesd
2014. szept. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
engem konkrétan az első kamerája érdekel hogy tiszta képet csinál nem nagyon pixeles meg szar minőségű?
2014. szept. 23. 23:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első kamerája 0,3 magapixeles. De ez nem sokat mond el róla mondjuk, az fontosabb, hogy VGA minőségben, 640x480-ban vesz fel.


Tehát nem HD, csak 480p. Nem vészesen rossz, de azért ma már ez nem a legjobb.


Egyébként eléggé megbízható, strapabíró, minőségi telefon. De azért már eljárt felette az idő.

2014. szept. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!