Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android vagy Ios vagy Windows...

Android vagy Ios vagy Windows melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 23:38
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ízlés kérdése
2014. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik IOS és Windows. Ha a lagújabbakat nézzük (IOS 8 és WP8.1) akkor tényleg csak ízlés kérdése de mondjuk egy IOS 7 és WP8 között már van különbség. Bár attól függ milyen készüléken akarod használni. Ha mondjuk egy iPhone 5S-en akarod és egy mit tudom én Lumia 1020-on akkor én az IOS mellett voksolnék. Nekem sokkal jobban tetszik. Sokkal letisztultabb, felhasználóbarátabb, jobban optimizált stb. A Windowsal se jánál rosszul de ha megteheted akkor inkább iPhone. Android meg szerintem csak régen volt jó. Most már annyira túl van cifrázva, hogy egy fullos teló is be tud akadni tőle. Androidnál arra figyelnek, hogy minél többet tudjon viszont nagyon nehéz optimizálni minden telefonra így szarul is működik néhányan. Ha pl egy mit tudom én egy Galaxy Ace 3-an akarsz mondjuk 4.4-et futtatni akkor valószívűleg az idő során egyre lassabb lesz. De pl egy Galaxy S5-nél már nem hiszem hogy elő fog fordulni. Ha elő is akkor is sok idő múlva. Szóval én azt mondom, hogy ezt csak te tudod el dönteni melyikhez húz jobban a szíved. Az én voksom az IOS egy 5S-en.
2014. szept. 24. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
komolyan muszaj ezt naponta megkerdezni?
2014. szept. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első és Második válaszoló köszönöm szépen :) ment a zöld kéz!
2014. szept. 25. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!