Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti milyen véleményen vagytok...

Ti milyen véleményen vagytok a Nokia Lumia 930-ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egyet a Telenortól, és érdekel, hogy akinek már van, miylen tapasztalata van vele.

2014. szept. 25. 03:35
 1/6 anonim ***** válasza:

" jó véleményem van róla "

" én csalódtam benne "

" szerintem nagyon jó "

" én azért többet vártam tőle "

" szuper,hasít,ahogy kell "

" én a macskámat fotózom vele,arra nagyon klassz "

-és stb,és stb.....

2014. szept. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül a

" jó véleményem van róla "

" szerintem nagyon jó "

" szuper,hasít,ahogy kell "

" én a macskámat fotózom vele,arra nagyon klassz " vonatkozik rám. Eddigi legjobb telefonom.

2014. szept. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez most a legjobb telefon.
2014. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp igaz, hogy az egyik legerősebb most kapható telefon. Ha azt nézem, hogy egy iPhone 6nak gyengébb kamerával, gyengébb processzorral, kevesebb rammal (fele annyi) több az ára (nem is kevéssel), akkor meg igazán jó telefon. Persze érthető, ha sokan nem akarnak 160ezret adni telefonért. De aki hajlandó ennyit adni érte, annak jó vétel. Tényleg jó telefont kapsz a pénzedért. Tesztek szerint pl. a kicsit gyorsabb processzoros Sony XPeria Z2-őt veri sebességben. Igazából androidban a csócs modellekkel (Galaxy S5,XPeria Z) van értelme összehasonlítani. De jellemzően veri ezeket a 930:) Szóval tényleg nem nagyon tudok nála most jobb telefont mondani. De az mindenképp igaz, hogy a legfelsőbb kategóriában kell keresni a vetélytársait. Ehhez képest pedig elég olcsó ára van.
2014. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

A telefont részletre ugyan, de megvettem. :)

2014. okt. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

(Elöző vagyok)

A telefont az itten válaszok alapján vettem meg és nagyon ajánlom a kérdezőnek is!

2014. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!