Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon lenne alkalmasa...

Melyik telefon lenne alkalmasabb, jobb? Iphone5 vagy valami samsung termék?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vásárolni..de nem tudom milyet vegyek..sokan szarozzák az Iphonokat..samsungba gondolok az S4-5re,note ilyesmi.. Iphone5-sök..tapasztalat?

2014. szept. 25. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
ezekért a kérdésekért fizetnek a GYIK-osok vajon?
2014. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy szeretnél telefont vásárolni, de ha nincs rá szükséged, akkor ne költsd a pénzed feleslegesen. ha meg lenne rá szükséged, akkor 100%-ra tudnád, hogy neked ez meg ez kellene, és nem kellene rákérdezned...


amúgy pont annyian szarozzák a samsungot is, mint amennyien az Apple cuccokat...ráadásul legtöbb esetben pont azok, akik sosem tartották a kezükben...jópár ilyen ember van itt az oldalon...most ha valaki azt mondja, hogy vegyél samsungot, akkor azt veszel, ha tetszik neked, ha nem?

2014. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem..igazából tapasztalatokra vagyok kíváncsi inkább.:)
2014. szept. 25. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt sok telefonról elolvashatod mások véleményét:

[link]

A legfrissebb hozzászólások a mérvadóak.

2014. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szeintem iphone-nal járnál a legjobban az optimalizáció miatt, mindent optimalizálnak rá tehát semmi sem akadozik vagy fagy le rajta.Androidnál sajnos ezt nem tudják megcsinálni a széles készülékválaszték miatt.

Ha egy jó és gyors telefont szeretnél akkor szerintem iphonet vedd meg.

2014. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
itt megnézheted mennyire gyorsak [link]
2014. okt. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!