Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy S vagy xperia...

Samsung galaxy S vagy xperia Mini pro?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Galaxy s
2014. szept. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyiket se!!!!
2014. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha ilyen sok pénzed van hogy dirigálsz, megadom a bankszámlaszámom....a kérdés adott volt, nem a hülyeségekre vagyok kíváncsi.
2014. szept. 25. 19:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelnek a hülyeségek akkor nem kell figyelni a 36%-osra. Amúgy melyik Galaxy S? Bár az Xperiánál még a 2011 Edition is jobb.
2014. szept. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én egy Nokia Lumiát ajánlanék, vagy valamilyen telefont előfizetésre.
2014. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól van Samufanboy!!!

Ülj le egyes!!

És kedves paraszt kérdező!!!!

Ezek régi elavult szarok, nem éri meg egyik se!!!!!

Jobbat lehet kapni a frisebb modellek közül ennyiért!!!!

És véletlenül nem te tetted fel a kérdést 55%-os. És másik fiókoddal (25%) válaszoltál. Te ennyire hülye volnál??? És biztos hogy te tetted fel azt a kérdést is hogy galaxy s2 vagy xperia s. Most lebuktál te kis troll. Holnapra már hült nyomod se lesz az oldalon te kis patkány. Bár a te fajtád úgyis újraregisztrál.

2014. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Orvos látott már? Ezt a szép kis sztorit tényleg te találtad ki? Rágjalak meg de kis ügyes vagy! Hol a bizonyíték? Ja bocs ott ahol az érveid szoktak lenni. És tudod mi a vicces? Az, hogy amíg te otthon teljesen felidegesíted magad, én rajzad nevetek. És miért kéne újraregisztrálnom? Furcsa emberke lehetsz.
2014. szept. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saavedro ***** válasza:

Most az egyszer egyetértek 24 kollégával.


Az Xperia Mini Pro szerintem jobb, mint a Galaxy S - én anno pont egy Galaxy S-t cseréltem Xperia Mini Pro-ra.


Xperia előnye:

- QWERTY billentyűzet

- kétállású kameragomb

- LED villanó

- frisebb szoftver


Galaxy előnye:

- jobb a kijelzője

- jobb a grafikus gyorsítója

- vékonyabb

2014. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam a jobb kijelző el is döntené a dolgot, de amúgy egyik sem olyan rossz (az árukhoz képest) .
2014. szept. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!