Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most frissítettem a telefonoma...

Most frissítettem a telefonomat nokia lumia 820, az új 8.1re. Miért van az hogy lezárom és ha 5 percig kb úgy hagyom utána nem reagál a kijelző? és csak aksi ki és bevétellel lesz újra jó

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez rendszeresen így van?

Nekem olyan szinten szokott csak előfordulni, hogy esetleg az első feloldásra nem reagál, 1-2-szer meg kell nyomni a gombot. De utána általában megy rendesen. Olykor előfordul, hogy tényleg nem old fel, akkor nekem is csak az akksi kivétele segít, de ez nagyon ritka.

Ha más nem, akkor csinálj egy rendszer-helyreállítást.

2014. szept. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendszeresen, amint lezárom. már újratettem a rendszert is egyszer, de nem lett jobb.
2014. okt. 1. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!