Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC Desire X kijelző probléma?

Lacca17 kérdése:

HTC Desire X kijelző probléma?

Figyelt kérdés
Olyan gondom van, hogy a telefonom 1-1,5 hete olyat csinál, hogy az érintést hol érzékeli, hol nem, viszont néha a hiba minden ok, és előzmény nélkül megszűnik. A telefon nem lett leejtve, vagy semmi ilyesmi, a kijelző sértetlen. Mi lehet a baj?

2014. szept. 28. 10:31
 1/2 kgmaci válasza:
Én is így jártam vele. Semmi előzménye nem volt, csak arra lettem figyelmes, hogy nem tudom feloldani a kijelzőt. Mindent jelez, csak nem érzékel. Illetve újraindulásnál párszor azt csinálja, hogy elcsúszik felfelé a megjelenítendő kép. Erősen megnyomkodva a kijelzőt helyre jön egy darabig, de a menugombok feletti sorban szinte semmit nem érzékel. Valószínüleg a digitalizer lesz a gond. Neked sikerült azóta megoldani a problémát?
2014. okt. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert anyagilag nem állok úgy, de legalább van 1 támpont.
2014. okt. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!