Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt ajánlanátok?

Milyen mobilt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A feltételek: sokáig bírja az akksija, nem kell "okosnak" lennie, telefonálására kell leginkább, legyen erős az egész szerkezet (régen lehetett kapni mobilokat fém vázzal, ilyen még létezik?) és nem kell, hogy gyönyörű legyen, de azért nézzen ki valahogy. :) Csak ennyi.
2014. szept. 28. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nokia 515?
2014. szept. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:) Pont az van most. még nincs 1 hónapos és haldoklik. Ki-be kapcsol, lassú, lefagy. Kifogtam volna? Eddig szerettem a nokiákat, de ez..... Már olyan érzésem van, direkt csinálják egyre rosszabbra, hogy fogyjanak a telefonok. De azért kibírhatna legalább 1 évet.
2014. szept. 28. 13:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Bár nekem Lumiám van, és azzal (azokkal) egyáltalán nincs ilyen jellegű baj, nem hiszem, hogy pont egy "butatelefon" csinálná ezt, ha rendben van. Szerintem érdemes lenne utánajárni, mondjuk mobilaréna fórumban rákérdezni a többi felhasználónál, hogy náluk is hasonló a helyzet?!
2014. szept. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!