Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb telefon?

Melyik jobb telefon?

Figyelt kérdés
LG Optimus L9 II vagy Lenovo A536 vagy Samsung Galaxy Core II ?? Indokoljátok légyszi

2014. szept. 29. 16:52
 1/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

A leggyengébb ezek közül a Samsung Galaxy Core 2


Bár négymagos proci van benne, de csak 768Mb memória van hozzá, ami elég kevéske, főleg ha azt vesszük, hogy egy átlag 45 ezer forintos telefonról beszélünk.

Én ezért biztos nem adnék ennyi pénzt.


A Lenovo-ba nagyon jó a hardver négymagos proci, 1 giga memória, 8gb háttértár, 5" kijelző.

A feketeleves a viszonylag olcsóbb alacsony felbontású kijelző. Szerintem nagyon jó telefon, de bele kell kalkulálni, hogy nem fogsz hasraesni a képétől.

Korrekt képet ad, de se több se kevesebb, ennyit tud a TN panel.


Az LG-nek van a legjobb kijelzője már tudja a HD-t ez mindenképpen mellette szól, az ára ha 50 környékén van nem rossz, viszont az árgép eléggé vegyes árakat dob rá, 70 ezret szerintem nem ér.

A pozitívumok, a HD kijelző, nagy háttértár, 1giga memória. A szoftver frissíthető KitKat-re, ez is pozitívum.

A negatívum viszont, hogy ebben csak 2 magos proci van.


Ha választanom kéne az utóbbi kettő közül választanék, de valószínűleg a Lenovo-t választanám, még a gyengébb kijelző ellenére is.

2014. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ nagyon kielégítő választ adtál köszönom. :)
2014. szept. 29. 18:13
 3/4 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nincs mit, én most nagyon benne vagyok, mert hónapok óta telókat hasonlítgatok, teszteket olvasok, stb...

Mert én is most akarok venni. :)

2014. szept. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D :)
2014. szept. 30. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!