Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek az Iphone 5s-ből...

Szerintetek az Iphone 5s-ből a fekete vagy a fehér szín a jobb?

Figyelt kérdés

15/F


nekem valahogy a fehér jobban tetszik csak attól tartok hogy koszolódni fog és hamar csúnya lesz, ezért lehet jobban megérné egy fekete, de mégis a fehér vonz.


tapasztalatok? nagyon koszolódik? egy ehhez hasonló tokban tartanám [link]


2014. szept. 29. 21:57
 1/4 elefant12 válasza:
100%
Fekete. Nekem feher iphonom van es midig tiszta kosz. Ha most kene vegyek biztos feketet vennek.
2014. szept. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudnál egyszer egy képet küldeni mennyire koszolódik össze?
2014. szept. 29. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fekete jobban tetszik, komolyabb is, bár a fehér arany sem rossz, annyira nem koszolódik vészesen a fehér sem, emellett a feketén sem mutat jól a lerakódott kosz réteg a szélén, vagy épp a hangszórókban...
2014. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ezt amúgy meg tudom erősíteni, mondjuk nekem ízlésben nem nagyon tetszik ez a szürkeség...igazából nekem az fehér iPhone 5 hátlapjának tetszett az árnyalata, pezsgő színű, vagy nemtudom mihez hasonlítanám. az tény, hogy sajnos a fehéren jobban meglátszanak a koszok, főleg ha valamilyen sérülés lesz rajta, a kis résekbe nagyon könnyen lerakódik a kosz, és elég látványos.
2014. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!