Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek hány napot sikerült...

Nektek hány napot sikerült kihozni maximum egy Androidos vagy Windows Phone-os telefonból? Mennyi volt a legtöbb idő amit bírt az aksijuk?

Figyelt kérdés
Nekem a Sony Ericsson X8-ból sikerült kihozni 4-4,5 napot és még úgy is volt olyan 5% körül az aksiján.

2014. okt. 4. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem túl életszerű lehetett. Nyilván airplane módban az asztalon kibír a legtöbb telefon 3-6 napot
2014. okt. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az én lumia 1020-am is simán kibír 3 napot. egyszerűen nem kapcsolom be feleslegesen a wifit, mobilnetet, ha az asztalon tartom, és közben a szgép előtt ülök....csak amikor nem vagyok gépközelben.
2014. okt. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ez nem attól függ, hogy android win vagy apple ... sokkal inkább a kihasználtságtól, ill attól is mekkora az aksi, kijelzőméret stb...
2014. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak ébresztőórának használva 8 napot bírt ki a Galaxy Giom
2014. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Nekem a rekord 5 nap volt Moto G-nel, ebben benne volt 3 ora 10 perc koruli screen-on(nagyreszt wifi netezes) valamint 3.5 ora telefonalas.
2014. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha arra használom, amire kitalálták, akkor 1-2 nap, ha nem életszerűen repülőüzembe teszem,és nem fényképezek, rádiózok,stb, akkor több hét..

mondjuk ennek semmi értelme.


szóval a zöme 1-2 napot bír, ami nem probléma senkinek.

2014. okt. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z2-met direkt teszteltem, mert megvolt még az amit le akartam cserélni és azt használtam aktívan a teszt idejéig. Fényerő a felére, szigorúan csak telefonáláskor vettem el a szekrényről, abszolút mindent kikapcsolatm rajta, 4G-ről GPRS-re kapcsoltam, még időt sem néztem rajta nehogy be kelljen kapcsolni a képernyőt, stamina módot bekapcsoltam, napi átlag 12 percet telefonáltam vele és így bírta 6,5 napig. Észrevettem, hogy 15-20% környékétől még lassabban merül, mintha bekapcsolna egy plusz akksikímélő cucc. Ja és nem vártam meg míg kikapcsol, 3%-nál feltettem töltőre szóval nem kizárt a 7 napos üzemidő, de ezt nem tudom. Az volt a teszt lényege, hogy ha csak arra akarom használni, mint egy 10-15 évvel ezelőtti mobilt akkor annyit bír-e és kiderült, hogy simán.
2014. okt. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!