Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Amerikai iPhone 6 használható...

Amerikai iPhone 6 használható itthon?

Figyelt kérdés
Amennyiben Amerikából behozatok egy iPhone 6 készüléket, és magyar Vodafonos nano SIM-et rakok bele azt tudom itthon használni? Működik az itthoni szolgáltatókkal? Értelmes válaszokat várnék. Köszönöm!

2014. okt. 5. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Igen, amennyiben független modellt vásárolsz.


Érdemes megnézni még, hogy melyik verziót veszed, mert van olyan, ami nem kompatibilis az itthoni LTE frekvenciákkal (de ettől még működik majd, csak nem lesz LTE).

2014. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha kártyafüggetlen akkor fog müködni.
2014. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És tölteni is tudom itthon? Csak mert Amerikában más a konektor. És mennyivel drágább egy kártyafüggetlen készülék?
2014. okt. 5. 16:22
 4/14 anonim ***** válasza:

A töltéshez veszel egy EU töltőt, vagy egy átalakítót. Nekem is USA töltőm van átalakítóval. Nem iPhone.

Ha jól tudom az iPhone-ok töltőjéhez nincs cserélhető fej, mint mondjuk az iPad-hez vagy a Macekhez. Pedig legutóbb is jól jött, hogy az iPad fejét át tudtam tenni a Macre.

2014. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ertem. És az biztos h kartyafüggetlennel itthon is tudok telefonálni? Csak mert nem mindenki ezt mondja
2014. okt. 5. 17:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Az Apple oldalán 649 dollár a 16GB-os iPhone.A kártyafüggetlennel biztos hogy tudsz itthon is telefonálni.
2014. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Ami miatt némi keveredés van a fejekben, az a CDMA rendszer odakint. A CDMA nem használ sim-kártyát, tehát CDMA-s amcsi telefonba nem tehető SIM, tehát itthon nem használható (meg persze teljesen más a frekije, mint a gsm-é).


Az Iphone 4 (és előtte lévőkből) volt CDMA-only készülék. Az újabbak dual módúak, tehát GSM és CDMA-kompatibilisek egyszerre.

2014. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Röviden működnek.
2014. okt. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm aki Amerikából vett volna azt mondta h azért nem onnan vett mert nem kompatibilis a magyar hálózattal. Akkor most?
2014. okt. 7. 21:17
 10/14 anonim ***** válasza:
Az simán hülye. Már hogyne lenne kompatibilis?? Leírták, hogy az i4S óta az összes iPhone rendesen működik, itthon és máshol is.
2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!