Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem indul a Messenger...

Miért nem indul a Messenger alkalmazás a telómon? (Alcatel OT 995)

Figyelt kérdés
Próbálom megnyitni, de egyből bezárja, és kiírja hogy a Messenger alkalmazás sajnos leállt. Már próbáltam mindent, újraindítottam a telómat, formáztam a memóriakártyát, letöröltem a felesleges dolgokat, áthelyeztem a memóriakártyáról a telóra és vissza, és még így sem működik. Van hogy nem is csinálok vele semmit, csak őgy random kiírja ugyanazt a szöveget, hogy a Messenger alkalmazás sajnos leállt. Már nagyon idegesít. Alapvetően nem érdekelnem meglennék nélküle, de a Facebook alkalmazásból csak egy hétig engedi hogy üzenetet írjak, és utána kéri, hogy töltsem le a Messengert. Ilyenkor letörlöm és újra telepítem a Facebookot, aztán 1 hét múlva megint ugyanaz.

2014. okt. 5. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a telefon már eléggé kakukk, én már kb. semmire nem tudom használni telefonáláson és SMS küldésen kívül.

Kb. minden progi kiakasztja (pedig nincs is már rajta szinte semmi).

Pont holnap veszek újat, javaslom neked is :/

2014. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen én is terveztem hogy újat veszek, tényleg borzasztó. az akku is nevetségesen kevés ideig bírja
2014. okt. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!