Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 internet és Wi-fi...

Matt87 kérdése:

Galaxy S4 internet és Wi-fi problémák! Valaki tud megoldást?

Figyelt kérdés

Üdv! Van egy Galaxy S4 készülékem és az utóbbi hetekben olyan problémával szembesültem, hogy a telefonomon a wifi nem működik rendesen! Ez a probléma gyakorlatilag abból áll, hogy a telefonon a wifi csak ingadozva működik! Le-fel dobálja a netet! Lényegtelen mit használok, Skype, Facebook, böngésző stb a kis wifi jel (beleértve a le és feltöltési mutatót is) az állapotsoron csak ugrál és ilyenkor 1-2 perc is kell neki mire vissza jön rá a net, de valamikor teljesen eltűnik a wifi jel majd fél perc elteltével újra vissza jön és 1-2 internetes oldal böngészése után megint kezdi előröl a problémát!

Általában nem szoktam meg várni az 1-2 perces időt, hanem ki kapcsolom a wifit a telefonon, majd néhány másodperc múlva vissza és akkor próbálok megint netezni rajta, amíg nem csinálja megint ugyanezt! Hozzá teszem van olyan is néha, hogy amikor el tűnik a wifi jel, akkor egyáltalán nem is tér vissza és hiába kapcsolom le majd aztán vissza a wifit a telefonon, akkor se jön vissza, és ilyenkor ujjra kell indítanom a készüléket! Megjegyezném azonban azt is, hogy valamikor magától kapcsolja ki a Wifit majd vissza anélkül, hogy bármit csináltam volna a telefonon! " Nem a modememmel vagy a routerrel van baj, mert más internet modem vagy routerrnél is ezt csinálja! "


Gondolom valami szoftveres bibi lehet. Valakinek valami ötlet? (4.4.2-es android van rajta és úgy tudom már van 4.4.3-as is, de hiába megyek a software updatera, azt írja hogy a legújabb frissítések már installálva vannak.)



2014. okt. 5. 22:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!