Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok olyan főzött (custom)...

Tudtok olyan főzött (custom) romot amiben működik az FM Rádió? Most omni-t használok, de abban nincs.

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a telefonban nincs rádió akkor semmilyen rommal nem fog működni.
2014. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:
Egyáltalán milyen telefon?
2014. okt. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a telefon típusa lemaradt. Huawei P6, a hardver megvan hozzá, a gyári androidban van is FM rádió. Viszont nekem nem jön be a gyári android, akad, lassú. Ezért tettem fel egy custom romot, ebben viszont nincs rádió. Találtam marketen olyan alkalmazást ami nem online rádió, hanem ténylegesen fm rádió, viszont azt írja ki angolul hogy nem alkalmas a telefonom a rádió vételére. De az, mert mondom, a hardver meg van hozzá.
2014. okt. 6. 14:58
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

[link]


Ez alapján úgy látom, sajnos nem fog menni.

A P6 custom romjai nem a gyári romon alapulnak és az FM rádiót sajnos nem tudják kezelni. Amint látható az oldalon ,volt sok ötlet, próbálkozás, de egyik sem működött.

2014. okt. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!