Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone vagy Nokia Lumia 930?

Iphone vagy Nokia Lumia 930?

Figyelt kérdés

Ugyanannyiért tudnám megszerezni!

Osztálytársam kap egy Iphone-t és ha mondom neki, hogy a 930 egy szinten van vele,talán jobb is erre ezt mondja a nokia egy szar!

Meg ha bárkit megkérdezünk(nem hozzáértő embereket), akkor mindját rávágják, hogy Iphone 5 és egyértelműen!



2014. okt. 6. 14:17
 1/5 anonim válasza:
90%

Az osztálytársad gyerekes, apumnak 930 a van, képernyője nagyon szép felbontású, gyönyörű képeket készít, nagyon gyors, mindenben jó.

Aki a Lumia 930 at leszarozza az gyerekes, gondolom az osztálytársad egy ilyen tipikus okoskodó fajta, és mindig az övé a legjobb, másé az szar, szerintem ne törődj a véleményével. Én a helyedben L930 at vennék, csak azért is, és megmutatnám hogy szebb képeket csinál, szebb a képernyője, meg azt hogy mennyivel jobb Ha még iphone 5s ről vagy inkább 6 ról lenne szó akkor lehet vacilálni, de az iphone 5 egyszerűen régebbi.

2014. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mint ahogy az első is irta a 930 egy kiváló telefon szoftveresen és hardveresen is.

DE én mégis az iPhone mellet rakom a voksom.

Hogy miért?

Azért mert tény és való hogy a Wp és iOS a legstabilabb rendszer, de én mégis iOS mellet döntök.

Márt csak azért is mert nekem a több alkalmazás kínálat ami ezt befolyásolja.

Elhiheted ha wp-re lenne annyi alkalmazás mint iOS/Androidra , nemcsak én de még az emberek többsége arra váltana.

Wp-Stabil rendszer kevés alkalmazással

iOS-stabil rendszer jóvaljóval több alkalmazással

Android-Kevésbé stabil rendszer legtöbb alkalmazással

És iPhone 5S-em van de a 930-at kipróbálnám én is :)

2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a WP Áruházlkínálatát, most már több, mint 300 000 felett jár az alkalmazások száma, és minden népszerű megtalálható. Ha minden általad használtat megtalálsz, akkor azért ajánlanám inkább a 930-at, mert bár minőségben/megbízhaótságban/stabilitásban egy szinten van az iPhone-nal, de árban nem... nagyon nem. Szóval 930 jobb ár-érték arányban van, de tény, hogy még mindig vannak hiányzó appok, és nem teljes funkcionalitásúak (pl. instagram, de helyette ott van a 6tag, ami tudja azt, mint a másik két platformon a hivatalos).
2014. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Igor Igorovics ***** válasza:
Hardveresen nem egy szint, a 930 veri szifont...
2014. okt. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az iphone egy nagyszerű szerkezet, de az ára nem tükrözi az értékét. Nem venném meg, sérülékeny, nekem volt vele szervizelés rendesen, illetve volt sok habzószájú csicska, aki mindig random betámadott, hogy hú neked ennyi péézed van rá? Gazdag gci. Ami sértő, mivel telefonokkal foglalkoztam, nekem kijárt mindig, hogy ismerjem az adott darabokat, ártól, tudástól független. Jelenleg nokiáim volt pár, masszív darabok, nem kell rá annyira vigyázni úgymond, de azért jó ha odafigyelsz. A 930 fullhd, meg nagyon jó kamera, villámgyors. Na persze kimaradsz az android-epül párbajból is. Viszont felhasználás szempontjából ugyan olyan jó élményt ad mindkettő.
2014. okt. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!