Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom melyik telefont...

Nem tudom melyik telefont válasszam, mert mindnek olvastam teszteken negatívumát, ti is tapasztaltátok ezeknél a telefonokál lg g2 mini, huawei g6, samsung s3 neo, xiaomi redmi 1s? Alcatel idol 2s-ről vélemények?

Figyelt kérdés

lg g2 mini- akad az átírt felület miatt, ami zabálja a ramot

s3 neo - rossz beszéd hangminőség és hangszóró

xiaomi redmi 1 s - fakó kijelző színek

huawei g6 - rosszat különösebben nem olvastam, ezért efelé hajlok.


2014. okt. 6. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig a felsoroltak közül az a legrosszabb.
2014. okt. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
En a xiami hongnit választanám.egyedi.,jol néz ki...
2014. okt. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez nem a hongmi, hanem a redmi, ami a jobbik verzió lenne
2014. okt. 7. 18:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a G2 mini mellett döntöttem, nem bántam meg :)

Nagyon szép, a kijelzője is (legalábbis a régi vacak telefonomhoz képest mindenképp:), jó a kamerája, elég sokáig bírja az akksija, eddig nem tapasztaltam említésre méltó negatívumokat.

Bár meg kell jegyeznem, hogy én komolyabb dolgokra tabletet használok, tehát nem áll szándékomban teletömni százféle programmal.

Amiket használok rendszeresen: Viber, FB, Messenger, Spotify, POweramp stb., néhány játék pl. Badland, internet... Ezek közül viszont néha majdnem mind meg van nyitva, ugrálok egyikről a másikra, és így sem nagyon tapasztaltam laggolást.

Bár ha több komolyabb alkalmazást és játékot készülsz rápakolni, akkor lehet, hogy nem a legoptimálisabb választás. Mondjuk ebben az esetben a többi versenyző sem.

Akkor inkább az Xperia Z1C-t ajánlanám, persze jóval borsosabb áron.

2014. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem indokolt a magasabb ára.
2014. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A redmi és a hong.i ugyanaz.az egyik kínaiul a másik angolul .annyi hogy az 1s snapdragon procis.
2014. okt. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!