Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné az ipad minimet és az...

Megérné az ipad minimet és az iphone 4s-emet iphone 5-re elcserélni?

Figyelt kérdés

Amolya olx-es csereberéről lenne szó, tehát használt ipad mini 1-emet és szintén használt iphone 4s-emet eladnám ott és egy iphone 5-öt vennék az árukból szintén használtan. Persze ha nem jönne ki pár 10-est hozzádobnék, bár szerintem kb annyira jönne ki mert az iphonet 40-ért az ipadot meg 50 ért adnám és egy tizest még hozzádobnék. Az igazság az hogy az ipadot sokkal jobban szeretem, a telefont csak

telefonálásra használom, és az iphone 5-ről hallottam hogy az aksija

nem a legjobb, pedig én az ipadot kb 0-24-ben használom. A gyorsaságukkal és a képernyőjükkel személy szerint semmi bajom, sőt szerintem nagyon gyorsak és nem biztos hogy megérné azért lecserélni mert mondjuk 1 másodpercel gyorsabb az 5. Irjátok le ugy is h igen vagy nem, de örülnék hogyha bővebben megfogalmazottabb válaszokat írnátok.


2014. okt. 6. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem! elfut az ios 8 mindkettőn
2014. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

bővebben bocsi: 100.000 forintért használtan nehogy vegyél bármilyen telefont is!!!



Plusz a másik, hogy ha újonnan veszel apple terméket, arra jár apple garancia. Nincs javítás, hanem ha bármilyen belső baja van(tehát nem széttöröd,megkarcolod),szó nélkül az apple üzletben kicserélik!


Ha most elromlana az iphone 4-ed(amit mondjuk a tmobilenál vettél 10hónappal ezelőtt,akkor új készüléket kapnál és ha nem lenne épp 4s-ük a boltban,akkor iphone 5s-t,vagy 5c-t kapnál helyette!)


Iphone-t csak apple-től vagy magyar telefonos szolgáltatótól vegyél(tmobile,telenor,voda)

2014. okt. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne cseréld le, főleg, ha az iPad-et használod. Kétségtelen, hogy az 5-ös gyorsabb, mint egy iPad Mini (a kisebb kijelző miatt legalább is gyorsabbnak érződik), de a kijelző mérete... az egyik telefonnak jó, meg ha nincs kéznél a tablet, akkor azért el lehet vele kínlódni. De erre elég a 4s is, sőt, telefonnak a mérete miatt kezesebb is, mint az 5-ös.


Egyébként az iPhone5-nek semmi baja az aksival, legalább is én nem tapasztaltam, hogy többet-kevesebbet bírna, mint a korábbi 4-esem.

2014. okt. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!