Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom ezt a két...

Miért nem tudom ezt a két képet letörölni galaxy s3-on (több lent)?

Figyelt kérdés
Egyik naprol a másikramegjelent két kép a galériában (az én képeim), de úgy hogy két külón albumba. És nem tudom letörölni őket. A letörlö kuka ikon helyén a letöltő homb van, ha rámegyek akkor meg kiirja hogy letöltés inditása és nem történik semmi. Mindkettőnek a képben a bal alső sarkában ott van a picassa jel, az egyik album neve profile photos a másiké pedig scrapbook photos. Fontos lenne mert el szeretném adni, de így nem adhatom oda senkinek. Esetleg a gyári visszaállitás segitene? Azt hogyan lehet megcsinálni? (Tudom hogy úgy minden eltünik róla, de úgyis el kell tűnnie mert eladni megy).

2014. okt. 7. 16:17
 1/1 Daniell016 válasza:
Nyilván a google+ fiókod hozzá van csatlakoztatva a telefonodhoz ezért jeleníti meg a képeid között, én is jártam így bejelentkeztem egy mappába megjelenítette az összes ottani fotót és csak megosztani lehet törölni nem... egyébként, ha kijelentkezel a beállításokban a fiókodból akkor elvileg eltűnik, ha meg úgyis mindegy mert eladod és gyáriba akarod tenni akkor..... Beállítások - Mentés és visszaállítás - Gyári adatok vissza állítása
2014. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!