Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jó választás?...

Ronaldo99 kérdése:

Szerintetek jó választás? Sok-sok választ szeretnék kapni!

Figyelt kérdés

Sziasztok! November 2-án fog lejárni a 2 éves hűségnyilatkozatom és új telefont szeretnék vásárolni. Sok agyalás után úgy döntöttem, hogy az Iphone 5C készüléket szeretném megvenni. Mi a véleményetek erről a telefonról?

CSAK IPHONE-BAN GONDOLKODOM!


15/F


2014. okt. 7. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
te kis buza . 18 ev alatt hogy a pics@ba van huseged ?? xd az iphone meg csak menozesre jo . annyiert amennyi az 5C ottvan a Galaxy S5 ami veri es a Note 3 is . Jobban jarsz s5tel vagy note 3 vagy lg g3
2014. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
75%
Szerintem az iPhone alapban nem jó válaszTás, hardverileg nem túl erős, csak az almát fizeted meg a hatulján és szerintem egy 5s jobb lenne mint egy 5c
2014. okt. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
erre csak az a válaszom, hogy csicska androidos telefonok :))))
2014. okt. 7. 17:25
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Szemellenzősnek kár bármit írni..

Igen, jó telefon, csak az alma a jó...

A többi hulladék.

2014. okt. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Az 5C éri csak meg az árát, a többinek nem olyan jó az ár/érték viszonya.

CSAK AZ ALMA, a WP sincs sehol, az Android meg végképp ássa el magát.

Nem is értem emberek hogy vehetnek a kezükbe androidost.

2014. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló, végre egy pozitív ember :)). Apám vett most magának 4S-t, az 5C gyorsabb a 4S-től?
2014. okt. 7. 17:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: irónia, mint olyan?! iPhone-on túl is van élet...
2014. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

pont, hogy az 5C a lehető legrosszabb választás, főleg mivel csak 8 gigás van...én is azt tanácsolom, felejtsd el...ha csak nem menőzésre kell, mert én aztán tuti nem férnék el 4,5 GB-on, ha használom...

egyébként tisztelt "szemellenzős" válaszoló...te végülis nem egy elvakult android fan vagy? :D ja, rajtad nincs szemellenző, te bölcs vagy...:D


5C egyébként arra való, hogy az elvakult almásokat, akik amúgy ha esik-ha fúj minden évben lecserélik az aktuális generációra, eltántorítsa, gondolkozásra bírja azzal kapcsolatban, hogy nem-e jobban megéri az 5S drágábbért...semmi más hivatottsága nincs az 5C-nek. ettől függetlenül nem egy rossz telefon, semmi gond nincs vele, csak ha új telefonban gondolkozol, akkor hülyeség megvenni...inkább vegyél egy használt 32 gigásat, és akkor senki nem mondhatja azt rád, hogy csak dísznek vetted...vagy egy 5-öt.

2014. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pinkpancser ***** válasza:
Ha csak alma jöhet szóba, akkor igen, az alma a jó választás. Én maradok a régi nokiánál aminél a bekapcsológomb megnyomása után max 20 másodperc és már telefonálok és napi kb 1 óra beszélgetéssel kibír 7-8 napot (mert már régi az aksi).
2014. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"nem egy elvakult android fan vagy?"

Nem, bár Androidos vagyok, de ez az itteni válaszomból nem látszik, hogy elfogadom más ember más hozzáállását, ha azt normálisan teszi.

Az elvakultságot, minden egyéb eleve kizárását, leszólását nem tolerálom. Az iróniát se vetem meg.

Elnézést, ha vitát generáltam...

2014. okt. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!