Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom folyton kikapcsol...

Sasika12 kérdése:

A telefonom folyton kikapcsol és nem tudom mi baja lehet, nem akumlátor hibás, de nem visszük el megszerelni, nem tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Samsung s2,és eddig nem volt semmi baja, egyszer csak kikapcsolt,és azota 5 percenként ismétlődik a folyamat,viszont már cseréltünk akumlátort is,és a töltő is jó,és nem tudom mi baja lehet,javítani pedig nem áll lehetőségünkben elvinni,de azt vettem észre hogy ha töltőn van nem kapcsol ki.Viszont ez megint az akumlátor hiba mellet érvel,de az nem lehet,és nem e volt valakinek ilyen problémája,vagy sejti valaki mi lehet a ludas?:)

2014. okt. 7. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy gyári visszaállítást vagy egy Factory resetet.
2014. okt. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elötte ments el minden adatot.
2014. okt. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!