Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egy telefonnál a T-mobile...

Ha egy telefonnál a T-mobile honlapján az van, hogy "rendelhető", akkor ha bemegyek egy üzletbe, meg tudom venni helyben, vagy csak rendelni lehet?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A rendelhető pont az jelenti, hogy meg kell rendelni, hogy legyen belőle az üzletben. Tehát ha besétálsz, nem lesz. Ha lenne, kiírná, hogy x üzletben elérhető, és meg is tudnád nézni, melyek ezek.
2014. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ettől tartottam... Köszönöm a választ, ment a zöld!
2014. okt. 8. 05:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Végül érdekes, aminél ezt írta neten a t-mobile, simán megvettem az egyik boltjukban.
2014. okt. 8. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez akár abból is adódhat, hogy időközben érkezett az üzletbe a telefonból, meg persze lehet a T-Mobile-nak valami logisztikai trükközése is. Mindenesetre biztosra menni csak akkor lehet, ha azt írja, hogy vannak darabok az üzletben.
2014. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, gondolom, hogy nem mindig van ez így, szerencsém volt. Mindenesetre köszi a választ!
2014. okt. 9. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!