Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb és megéri?

Joco92 kérdése:

Melyik a jobb és megéri?

Figyelt kérdés
EVOLVEO StrongPhone D2 vagy a Cat B15 (q) nem vagyok benne biztos hogy mejik érné meg az ED2 vagy a cicus :) azt tudom hogy az előző 60-70 ezer másik 80-110 csak 2mag a külömbség.

#Evolveo d2 #Vat b15
2014. okt. 8. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A D2 és a B15 között semmi különbség nincs. A B15q viszont már rendesen különbözik tőlük. Jobb proci, frissebb rendszer, több ram.
2014. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Caterpillar pont jó, attól függetlenül hogy hány magos.
2014. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ne vegyetek semmilyen Evolveot, mert egy átvágás, bóvli, ipari selejt!


Én is sajnos Evolveót (Strong Phone Q4)vettem és csúnyán meg jártam vele.


- az Evolveo honlapja azzal henceg, hogy 2 SIM kártyát is tud kezelni, ezzel szemben alig hogy betettem őket, rögtön érvénytelen IMEI kódot ír ki mindkettő foglalatára!

- a GPS-e katasztrofálisan gyenge, igen lassú, és csakis épületen kívül és nem túl felhős időben érzékeli a műholdat

- vigyázz rá, ne koszold össze, és óvd a nedvességtől, mert a gyártó meséje ellenére elég egy fél percre beletenni egy lavór vízbe, és garantáltan beázik!


Nem bírja fél óráig egy méteres vízben, ez egy hatalmas habos mese! Nekem túl élte ugyan, de azóta is ronda, csíkos, foltos, elszíneződött lett a képernyője! És ha jól megnézed, ahol befolyhat a víz (kábel csatlakozó, akkumulátor ajtó) semmi értékelhetően komoly nedvesség elleni szigetelése nincs! Még egy vékony tapadó gumi réteg sem, az akkumulátor ajtaját pedig csak 2 csavar rögzíti 4 helyett!


- kamerájához mellékelt szoftvere minősíthetetlen, hiába 8 megapixeles, rosszul fókuszál, fényképezd le vele egy könyv lapját, teljesen olvashatatlan lesz rajta a szöveg


- elviheted a szervizbe, ígéret szerint 2 hétig ott tartják, gyakorlatban ez egy hónap és csere készüléket sem kapsz ez időre. Ismerősnek a GPS-t akarták megjavítani, semmi nem változott, de valamit kicseréltek benne, azóta a kamerája sem működik!


- egy másik ismerősnek csak 3 hónapig működött és aztán el sem indult!


- és mindez 75 ezer forintért, de rabló boltokban akár 90 ezret is elkérnek érte.



- hátránya az is, hogy sok olyan bolt, ahol meglehet tekinteni is a telefonokat (például Média Markt) sőt 5 napon belül vissza viheted, ha valami nem tetszik), nem is árulja. (CAT viszont van például a Media Markban is, sőt újabban a T-mobile is árulja.) Így csak a weben keresztül tudod megrendelni, vagy pár minősíthetetlen magyar kereskedőnél, ami a kipróbálására egyáltalán nem ad lehetőséget. Így gyakorlatilag zsákba macskát vásárolsz, és otthon derül ki, hogy nem azt kaptad, amit vártál, de a pénzed már náluk van, és már neked kell harcolnod az igazadért.

2014. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak rossz példányt fogtál ki.
2014. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Csak nem az Evolveonak dolgozol és véded a mundér becsületét?

Az Evolveo úgy selejt ahogy van.

Semmiféle beázás elleni védelem nincs rajta, nem csoda hogy beázik.

Ha nem hiszed nyugodtan fürdesd meg 1-2 szer és garantáltan be fog ázni a tied is.

Amin a honlapján van az szemenszedett hazugság egy az egyben.

És ha megnézed a hozzászólásait, egyáltalán nem egyedi a problémám.


Soha többet nem veszek semmi Evolveot, és mindenkinek elmondom, akinek csak tudom hogy jártam vele.

Az ügyfélszolgálata is simlis, mert kis kérésekre válaszol, komolyakra meg baltázik.


Egy cseh, kínai szutyok alkatrészekből összerakosgató elektronikus svidnli gyártó.

2014. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, még nem használtam ilyet.
2014. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Sokak mondták hogy az EVO-t az sz@r és így hát meg vettem a CAT B15q-t 90-ért.
2014. okt. 27. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!