Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 55. 000Ft-ból milyen telefont...

55. 000Ft-ból milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés
Én a Redmi 1s-en gondolkodtam, szerintetek?

2014. okt. 9. 08:58
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Az 1s az egyik legjobb valasztas tovabba meg jo a Moto G, S3, G2 mini, Xperia Sp stb.
2014. okt. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Sony Xperia M2 D230?
2014. okt. 9. 09:43
 3/35 A kérdező kommentje:
És szerintem melyiket a legérdemesebb megvenni?
2014. okt. 9. 09:43
 4/35 dromedarbalu ***** válasza:

Semmi féle képen nem vegyél ennyiért androidot!

Most vettünk apának egy galaxy s3 mat (nem minit) és szar. Anyámnak egy LG G2 van és az sem valami fényes.

Pedig ezek csúcs telók vagy legalábbis voltak lényegesebben erősebb a vas alattuk mint amiket néztél.


Én informatikus vagyok szervizelek telefonokat és laptopokat.

Rengeteg androidos készüléket kell javitani az oprendszer miatt. Most gondold el havonta teljesen törölni a telefont.


Végy hasznátan szerezz be egy blackberryt (bb10 os el) vagy valamelyik Windowsos telefontra ruházz be!


Ezeknél nem nyúlhatsz mellé a windowsossak rettenetesen gyorsak még 512 mb rammal is. Ezt az LG G2 2gb val sem oldja meg.


Tudom hogy te úgy tudod hogy a Windows szar :) sajnos divat fikázni a rendszert.

2014. okt. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs bajom a Windows-al, csak egy normális Windows telefont meg kell fizetni.
2014. okt. 9. 09:53
 6/35 dromedarbalu ***** válasza:

Tessék ebben 1 gb ram van és olcsóbb mint 55 ezer.

[link]


Hidd el ezzel jobban jársz mint akármelyik hasonló árú androiddal!


Én 5 évig használtam iphonet (2g,3G,4) és most windows van nekem is és ne bántam meg. Ezeket pl csak hardveresen szervizelek betört kijelző stb.

De androidot minden nap és egy hard reset kell nekik hetetente akkor gyorsak maradnak de így minden törlődik mindig

2014. okt. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
Akkor lehetne drágább is, ennél esetleg komolyabb? Mert akkor ha már veszek akkor normálisat vegyek, gondolok itt a nagyobb kijelzőre és a vakura. Egyébként köszi. Megjött a kedvem a Windows-os telefonokhoz, egy próbát megér.
2014. okt. 9. 09:58
 8/35 dromedarbalu ***** válasza:

Na itt tévedsz! Egy lumia 520 is hozz egy olyan teljesítményt mint amit egy 100 ezres android sebességre.

Csak a kijelző gyengébb meg a hardver.


Amit linkeltem neked már hardver en is ott van. Mint ahogy írtam windows al nem nyúlhatsz mellé nagyon.

2014. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Egyébként unokatesómnak is Wondows telefonja van, és gyorsabban csinálja a képeket, mint bármelyik Android-os készülék.
2014. okt. 9. 10:00
 10/35 dromedarbalu ***** válasza:

Na látod :)


Itt van ez pl.:

[link]


Ez igaz egy picit drágább de viszont ez csúcs telefon volt. Minden téren a majdnem a csúcsot nyújtja mint amit a windowsosok tudnak. Jelenleg csak 2 telefon van ami erősebb tőle a 930 (ez az utódja) és az 1520 (ez megeggyezik a 930 al csak 6 colos)

Ez ennyiért best buy

2014. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!