Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ér ugyan annyit a...

Miért ér ugyan annyit a gyárilag kártyafüggetlen 2 év gyári garis note 3-am mint a sufni gsm-es bolti garis szürkeimportos szar?

Figyelt kérdés
Májusban vettem a mediamarktban egy note 3-at gyári 2 év garival összes eredeti tartozékkal,gyárilag kártyafüggetlenül 199.000 forintért.Mivel nemsokára megjelenik a note 4 gondoltam körbeérdeklődöm a kereskedésekben mennyit adnának érte.Nos a válasz 100 ezer körüli összeg volt.Nem is kérdezték gyári garis-e,tartozékokkal dobozzal,számlával mindennel csak rámondták egyből.Na most ha egy szürkeimportos szart viszek sufni gsm-es bolti garival az miért ér ugyan annyit mint az enyém?

2014. okt. 9. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj..egy helyről jön mind, csak te a drágább helyre mentél be.


ezek a klf garanciák csak porhintés. egy év, oszt jónapot.

2014. okt. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A két év gyári garancia az tényleg nem kamu mert 2 hónap után pixelhiba jött ki rajta és mikor bevittem azonnal megcsinálták ráadásul a hátulját,oldalát is lecserélték mert mikrokarcolások voltak rajta ami szabad szemmel nem is látható.Összessen kb 80 ezer forintos javítást végeztek rajta.Így máris csak 120 ezer volt a teló.Gondolom ha egy éves bolti garival vettem volna akkor biztos semmit nem csinálnak rajta.Egy helyről meg azért sem származhat mert a sufni gsm-eseket behozzák mondjuk valamelyik arab országból és rárakják a magyar nyelvet ők szoftveresen.Még a honlapukjon is írják,hogy ne frissítsd a szoftvert akkor sem ha a telefon felajánlja mert elveszik róla a magyar nyelv.Ez milyen már?
2014. okt. 11. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!