Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

-4,5"-5" (lehet egy kicsit nagyobb is, ha nincs más)

-min. 540×960-as felbontás

-WP8.1-nél elég 1GB RAM, más oprendszer esetén 1,5-2GB legyen

-50e Ft alatt, nagyon max 60e Ft (telenoros XS előfizetés, vagy független. De lehet akár használt is, csak ne 2-3 éves legyen, hanem viszonylag új.)


Ezek a legfontosabbak amiket leírtam. Írhatnék még olyanokat is, hogy viszonylag jó kamerája legyen, jó anyaghasználat, jó üzemidő, és megbízható legyen, de tudom hogy ez már egy kicsit sok elvárás ennyi pénzért. Na azért a megbízhatóság mégiscsak fontos, selejtes szériák nem érdekelnek.



#mobilt vegyek
2014. okt. 9. 12:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és az még fontos, hogy nem feltétlenül most azonnal akarom venni, hanem az elkövetkezendő 1-2 hónapban.
2014. okt. 9. 12:04
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 1.5 - 2 giga ram is mar kisse sok elvaras:) Amugy S3 Neo vagy Lte talan kijon ennyibol, kevesebb ram-mal, de hasonlo sebesseggel pedig a masodik generacios Moto G.
2014. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tudom, nagyon sok esélyest "kilő". De úgy gondolom Androidhoz már nem az igazi az 1GB, jól jön a 1,5GB, valószínűleg 2 évig használnám a telefont. De szóljatok ha rosszul gondolom.

De amúgy alapvetően nem is Androidost akarok, elég volt már belőle, most is WP-m van (Lumia 620), és nincs vele komoly gond, azt leszámítva hogy már eléggé unom, meg egy kicsit változtak az igényeim. A Blackberry Z10 az, ami nagyon tetszik minden szempontból, de csak használtan jöhetne szóba mivel már nem gyártják, és egy kicsit kicsi is lenne, meg úgy tudom üzemidőben se valami jó. Ezért Blackberry Z3-ra gondoltam ami ugyan gyengébb, viszont nincs rossz árban ahhoz képest hogy még csak most jelent meg (60k függetlenül). Ha a Telenornál is kapható lenne, elég valószínű hogy azt választanám. A másik lehetőség meg a Lumia 735, a Telenor üzleti árlistájában már benne van, úgyhogy előbb-utóbb biztos megvásárolható lesz majd (50-55k körül).

2014. okt. 9. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Samsung Galxy S3 Neo ha jó az android.

Ha nem akkor Nokia X2, Dual SIM, White.

De én a S3-at ajánlom

2014. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!