Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért mondja mindenki azt,...

Miért mondja mindenki azt, hogy rossz telefon a Nokia Lumia?

Figyelt kérdés
szinte majdnem minden 2.-ik vagy 3.-ik embertől azt hallom , hogy a Lumiákat leszólják . Én úgy vagyok vele, hogy szerintem eléggé jó telefonok a Lumiák . A laptopomon is Windows 8 van és semmi bajom nincs vele vagy csak én vagyok ilyen , meg talán még pár ember aki/nek semmi baja nincs vele ?
2014. okt. 9. 15:35
 1/8 anonim válasza:
Nekem is Lumiám van.. És teljesen meg vagyok vele elégedve. Családon belül még 3-nak van ugyanilyen telefonja. :D És ők is mind meg vannak vele elégedve. Igazából nálam egy mai telefonnál 3 fontos kikötésem van. Lehessen telefonálni, zenét hallgatni, és kamerázni. Úgyhogy lehet hogy csak én nem tudom, hogy mi az, amit nem lehet ezen a telefonon csinálni, amit más telefonok tudnak. :D Windows meg egyáltalán nem zavar rajta.
2014. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért az hogy a laptopodon win8 van nem sokat mond el a telefon oprendszeréről (se)


a lumiakat azért nézik le mert kicsi a támogatottsága, ezzel együtt kell élni

2014. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Azert mert eletukben nem fogtak Nokia Lumiat.

Azert szoljak meg le, mert gyenge a hardver, de kit erdekel ez ha igy is 100x gyorsabb ,mint az android.

Tamogatas van rajuk mert 2eves telefonok is megkaptak a frissiteseket,de meg fognak kapni. Esetleg nincs annyi aplikacio ,de most osszinten ki hasznal tobbszazezer appot?

2014. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért mert nincsenek elterjedve még a Windows-os telok. De semmi baj nincs vele szerintem. Egyik ismerősömnek az és szerintem nagyon jók...gyorsak és nem fagynak le. Lehet, hogy én is azt veszek.
2014. okt. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem két okból. Egyrészt pár éve a Nokiának volt egy nagyon komoly lemaradása az okostelefonok terén a Symbian miatt, ami miatt joggal szorult vissza az Android és az iOS mögé. Sokan azt hiszik, hogy a Nokia még mindig ezen a szinten tart. A másik ok, hogy a WP nagyon lassan terjed, ezért még nincs annyi alkalmazás rá, mint a többi rendszerre. Szerintem ez abszolút nem gond, mert a főbb appok (Facebook, Viber, Whatsapp...stb) megvannak, nekem meg nem is kell több. aki meg telepakolja a telefonját gagyi játékokkal, meg nevesincs appokkal az szenvedjen az Androiddal.
2014. okt. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sok itt a hülye ok de elmondom az igazat:

mert hülyék és félnek az uj dolgoktól :D

én az elsők között voltam lumia tulajdonos

lehet hogy nekem kevesek az elvárásaim mert én annyit várok el tőle h jó legyen a kamerája

közösségi alkalmazások értesítések jöjjenek időben

és a fő hogy ne laggoljon nekem meg ne fagyjon

így elsőre beleszerettem


az h a hardver némilegvisszamarad a androidosoktól az tény, pár s budgetes telónál, de ez azért van mert a wp-ket ugy gyártják hogy hardveres kikötéssel tehetik rá a telefonokra hogy a rendszer tökéletesen optimalizált legyen

szűk keretek között mozog de ez pont ezért jó mert sosem akad meg vagy gondolkodik a teló


mig pl az androidnál nincsenek optimalizálva a telókra a gyártók androidrendszerei, ezért boldog boldogtalan minden mezei fostalicska telóra rakhat androidot így az nem is fog gördülékenyen futni


az IOs-nél pl egy gyártó csinálja a vasat és r a rendszert....lám tök stabil telefonok 4-5 évig is akku függvényében..

ez áll fent most a lumiáknál is és itt sem lehet számítani malőrökre


én ezzel együtt komolyan mondom hogy lehet életvitel szerűen androidos telefont használni :D

2014. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én imádom a Lumiámat. Sose volt más, csak Nokia telóm ezért választottam ezt okostelefonként is. Baba kis szerkezet.
2014. okt. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Müller Ádám 030208 válasza:
Nekem is win8 van a laptopomon,semmi baj sincs vele.De a teló tényleg szörnyű! telefonáláson kívül semmire se jó.Ráadásul 72 ezerért vettem!Ugyanolyan áron vett egy ismerősöm androidosat és ezerszer jobb!Ami ott 2 másodperc az az 520-on 30!(ez pl a messenger volt) az áruházról meg ne is beszéljünk.A netből mindig kilép,sőt ez a második nokia készülékem mert az elsőt hibásan adták el!A nokiának egyedül a régi nyomógombos telói a jók.
2016. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!