Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az alábbi linken található...

Az alábbi linken található Iphone 5 jó vétel?

Figyelt kérdés

[link]

Nem baj, hogy karcos, csak hogy tudom megnézni, hogy nincs e valami belső hibája?


2014. okt. 9. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
így első ránézésre csak nagyon kicsit gyanús, de rendben van. egyébként meg kipróbálsz mindent rajta...a lényeg, minél tovább húzd az időt, és nyomkodd. én már jártam úgy másik telefonnal, hogy volt már olyanom, ezért nem is nagyon néztem át, kb. 10 perc alatt megkötöttük az üzletet, majd úgy fél órával később becsíkozódott a kijelző...és természetesen mikor felhívtam az eladót, jött azzal, hogy jajj, hát ő ilyennel még nem találkozott...szóval ha mondjuk van fél órád, akkor nyúzd egy kicsit...főleg itt, mivel ki is köti, hogy mennyire sokáig bírja az akksija...például 4S és 5-nél voltak olyan gondok az akksival, hogy hirtelen lemerül, és kikapcsol. ez is előfordulhat...nyilván rakj bele egy sim kártyát, mert bárki állíthatja, hogy gyári független, aztán kiderül, hogy mégse...meg fontos, hogy olyan helyre menjetek, ahol wifi is van, hogy azt is kipróbáld. itt fontos az is, hogy be legyen aktiválva már...sokan eljátszák, hogy nem is aktiválják be, és próbálnak netmentes helyre menni, hogy még véletlen se tudd beaktiválni, és majd csak otthon derül ki, hogy aktivációs zár van rajta. ilyesmikre kell felkészülni úgy különösképp, de ezeken kívül igazából az ilyen átlagos dolgok, hogy akkor ügyfélszolgálatot vagy valami ingyenes számot felhívsz, esetleg magadat egy másik telefonnal, és megnézed, hangszóró, mikrofon jó-e...csengőhangoknál megnézed, hogy az alsó hangszóró jó-e stb.
2014. okt. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!