Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?

Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Szoval 40000 ft szannak ra. Olyanra gondoltam aminek van elokameraja,kb 5mp,android 4.valamenyi:D... stb

jah es milyen markat ajallatok???



2014. okt. 10. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S3 mini jutott eszembe
2014. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
es mit szolsz az lg optimus l70?? Samsung galaxy fame
2014. okt. 10. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
A fame egy fos, az l70 nem rossz, de nem is a legjobb ilyen árban.
2014. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Csak ajánlani tudom a WINDOWS 8 operációs rendszereket futtató NOKIA telefonokat!
2014. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Windows Phone az nem sima windows.
2014. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én nemrég vettem egy LG Optimus F6-ot az egyik barátomnak is LGje van. Nagyon jó minőségű telefonok. Mostanában ugye a Sony meg a Samsung telefonok a slágerek. Szerintem az alapján (is) dönts, hogy neked melyik tetszik. A Sony mostanában picit rosszabb ebben a kategóriában szerintem a Samsung picit lányosabb az LG pedig elegáns. Ami még fontos, hogy ne legyen túl régi kiadás, mert akkor egy idő után megszűnik a támogatás. Ami szerintem még fontos szempont lehet számodra vagy elvárás egy okostelefontól: 1 GHz-es 2 magos processzor, 2000mAh-s akkuumlátor, 5 megapixeles kamera, előlapi kamera ami minimum VGA, 4GB belső memória. Úgy tudom az LG Optimus L70re még nem jött ki a Jelly Bean. Remélem tudtam adni egy kis segítséget :D
2014. okt. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
+ van egy oldal: mobilarena.hu Majdnem az összes telefonról van egy értékelés szerintem érdemes elolvasni őket.
2014. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazabol v.milyen Nokia felol gondolkodom mert nekem oszinten a nokia telefonok tetszenk (de mit gondoltok Nokia VS Lg?)
2014. okt. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!