Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyibe kerülhet egy ilyen...

Mennyibe kerülhet egy ilyen probléma javítása?

Figyelt kérdés

Leesett a telefonom (galaxy s3 mini) és nem betört a képernyő hanem 'elment' becsíkozódott, bezöldült, elfeketült és most nincs. :( Szóval belül romlott el valami, mennyibe kerülhet egy ilyen javítása? Vagy egyáltalán lehet az ilyet? Azért nem a szervizbe kérdezem mert most történt, holnap elviszem, csak nem szeretném hogy váratlanul érjen egy nagyobb összeg...

Akinek volt hasonló vagy képbe van ezzel, kérem írjon. Köszönöm!



2014. okt. 10. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Kijelzőcsere, így néz ki mikor nagyon betörik.
2014. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tört be, a kijelzőn semmi nem látszik, hibátlan!
2014. okt. 10. 23:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hibátlan, ha semmi sem látszik rajta? Láttam már betört kijelzőt, magam is tettem már tönkre, a kijelződnek annyi, akár van rajta repedés vagy pókhálósodás, akár nincs. A kijelzőt tartom a legsérülékenyebb alkatrésznek a telefonokban, leejtés esetén ez megy tönkre a leghamarabb.
2014. okt. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, hogy olyan drága a javítás, hogy jobban jársz, ha új telót veszel. nem valószínű, hogy sima üveglap-cserével megúszod, ott komolyabb a probléma szerintem. 20 ezer alatt lehet, h nem úsznád meg.
2014. okt. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1) Hibátlan a kijelző, az üveglap, alatta nyilván nem tudom mi a helyzet. Fölösleges kötözködni, hasznos információt meg nem közölni, köszönöm!


2) köszönöm, én is ezen agyaltam hogyha túl sok akkor jobban járok egy új telefonnal :(

2014. okt. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!